KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 8952163
nr 895 2163
Etsningar
6 st. Leif Nelson, motiv från Israel, numrerade och signerade, 17x13 - 48x48
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2014
kl 19:32:57
19/5 09:22:13